Normal: İnsanın belli bir denetim alanı içinde davranışlarını biçimlendiren üstü kapalı kural ya da kurallar bütünü.

Kim belirliyor bu normali? Kimler çoksa onlar.

Peki bu çoğunluğun belirlediği kurallar yani normlar çoğunluğa her daim fayda sağlar mı yoksa kolay olan normal mi olmuştur?

Norm-All, konut sektöründeki nitelikli ve eğitimli satış ekibi ihtiyacını karşılamak için kurulmuş kurumsal bir firmadır. Müşteri memnuniyetini ve satış ekosisteminin rasyonel ve holistik yapısını keşfederek bunu içselleştirmiş, sürekli eğitim modeli ile değişen satış dinamiklerini takip ederek Norm-All satış modülünü tamamlayacak stajyerlerle yoluna devam edecektir. Staj programına kabul edilmek için en temel iki şartımız; Adayların, firmamızı tanıyıp değerlerimizi ve bu değerleri yaratan ihtiyacı anlaması ve bu çerçevede bizlere istekli ve gelişime açık olduğunu göstermesidir. Şirketimizde staj imkânı yakalayan öğrencilere ilk tanıştığımız günden itibaren kariyer haritası çizmeye başlıyoruz. Aday stajyerimiz ile işe alım birimimizin yapacağı görüşme doğrultusunda beklentileri değerlendirilecek ve bu beklentilere cevap veren departmanda staj süreci başlatılacaktır.

Staj yapan öğrencilerimizin yemek ihtiyacı firma bünyesinde karşılanacak olup ücret ve sigortaları okul ve iş veren birlikteliğiyle standart seviyede değil Norm-All seviyede gerçekleştirilerek istihdam edilecektir.

İlke ve Değerlerimiz:

1- İyilik yaymak

2- Mütevazı olmak

3- Tutkulu ve azimli olmak

4- Olumlu, Sıra dışı hizmet anlayışına sahip olmak

5- Pro-aktif olmak

6- Eğitimi, gelişimi ve değişimi kucaklamak ve öncüsü olmak

7- Pozitif bir aile ve dostluk hissi yaratmak

8- İletişim yolu ile samimi ve dürüst ilişkiler kurmak

9- Her canlının nitelikli yaşam hakkına saygı duymak.